Flat Preloader Icon

Zakład produkcyjny

13 powodów, dla których warto wybrać fabrykę kratownic drewnianych Trustek

5

1) Posiadamy znak CE

Firma Trustek będąca producentem wiązarów dachowych posiada certyfikat CE 2385-CPR-083 wydany przez BM Trada. W związku z tym nasza produkcja jest ściśle regulowana różnymi normami. Posiadanie znaku CE motywuje nas do dbania o wysoki poziom jakości naszych produktów i usług. Potwierdzeniem tego jest monitorowanie i dokumentowanie całego procesu od momentu przyjęcia drewna od dostawców, aż po finalne dostarczenie gotowego produktu klientowi. Niezwykle ważne jest dla nas również opinia klientów. Daje to poczucie pewności, że współpracujecie Państwo z profesjonalną firmą o wysokich standardach.

5

2) Jesteśmy członkiem Estońskiej Izby Handlowo-Przemysłowej

Estońska Izba Handlowo-Przemysłowa to największa i najstarsza reprezentatywna organizacja firm oferująca różnorodne szkolenia, doradztwo prawne (w tym prawo unijne), pomoc w zakresie handlu zagranicznego i w kwestiach celnych. Dzięki temu mamy dostęp do najnowszych informacji i możemy zapewnić najlepsze produkty i usługi.

5

3) Każda konstrukcja dachowa jest ubezpieczona

Cenimy bezpieczeństwo i chcemy zapewnić je nie tylko naszym klientom, ale także sobie. Ubezpieczamy wszystkie wyprodukowane przez nas kratownice na 100 000 euro. Oznacza to, że jeśli z jakiegoś powodu coś stanie się z konstrukcjami dachowymi podczas transportu lub serwisu, to ubezpieczenie pokryje wszystkie koszty.

5

4) 3 lata gwarancji

Zgodnie z prawem Republiki Estonii, producent jest zobowiązany do udzielenia 2-letniej gwarancji na swoje produkty. Na produkowane przez nas kratownice drewniane udzielamy 3 letniej gwarancji. Zwracamy uwagę na kwestie jakościowe naszych produktów jeszcze bardziej niż wymaga tego oznakowanie CE. Dlatego też możemy zapewnić naszym klientom również dłuższy okres gwarancji.

5

5) Profesjonalny i zmotywowany zespół

Cały zespół fabryki Trustek jest niezwykle zaangażowany w swoją pracę. Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, dzięki czemu możemy zapewnić staranne wykonanie projektów oraz wysoką jakość usług. Wyróżnia nas pasja do tego co robimy, a to zapewnia wysoką motywację, buduje spójność i profesjonalizm w dążeniu do celu jakim jest zadowolenie naszych klientów.

5

6) Nasi projektanci są zawsze dostępni

Projektanci są otwarci na wyzwania, aby pracować nawet nad najbardziej skomplikowanymi konstrukcjami dachowymi. Chcąc osiągać wysokie wyniki, używamy najlepszego oprogramowania (RoofCon / TrussCon), które zostało opracowane specjalnie do projektowania drewnianych kratownic.

5

7) Komunikacja z klientem na najwyższym poziomie

Klient jest zadowolony nie tylko z wysokiej jakości produktu, ale i profesjonalnej obsługi. Konsekwentnie informujemy naszych klientów oraz zawsze jesteśmy do ich dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

5

8) Nowoczesna hala produkcyjna ze specjalistycznym sprzętem

Posiadamy 1200m² nowoczesnej powierzchni produkcyjnej, 150m² powierzchni biurowej i ponad 1000m² powierzchni zewnętrznej. Pomieszczenia produkcyjne spełniają wszystkie wymagania eksploatacyjne i przeciwpożarowe. W tym celu przeprowadzono odpowiedni audyt i otrzymaliśmy certyfikat wydany przez Riskianalüüs OÜ. Dzięki posiadaniu odpowiednich warunków produkcyjnych możemy zapewnić wszystkim naszym klientom wysoką jakość produktów oraz najlepszą obsługę. Jesteśmy w stanie wyprodukować największe kratownice nie tylko w Estonii oraz w Polsce, ale w całym regionie bałtyckim. Nasze kratownice mogą mieć maksymalnie 4 m wysokości i 22 m długości. W produkcji używamy automatycznych i wysokopoziomowych urządzeń, a ich optymalizacja pozwoliła nam osiągnąć najwyższą jakość.

5

9) Materiały najwyższej jakości

Drewno powinno posiadać znak CE i odpowiadać określonej klasie wytrzymałości. Używamy tylko klasy wytrzymałości C24, która jest jednym z najlepszych materiałów w tej kategorii. Zawartość wilgoci w drewnie jest niższa niż 22%, aby zapobiec poważnym odkształceniom podczas schnięcia. Do produkcji wiązarów stosujemy płytki kolczaste firmy Mitek, które są ocynkowane ogniowo i spełniają wszelkie wymagania. Oczywiście posiadają one również certyfikat CE.

5

10) Bezpłatny projekt konstrukcji dachowej

Niektórzy producenci wiązarów dachowych wymagają projektu strony trzeciej w celu złożenia oferty cenowej. Wielu oczekuje również opłaty za sporządzenie projektu. Nie zgadzamy się z podejściem, że klient miałby ponosić dodatkowe koszty, aby otrzymać wycenę. Chcąc dopasować projekt do naszej produkcji, fabryka kratownic Trustek zawsze zapewnia bezpłatne przygotowanie projektu. Od klientów zamawiających kratownice nie oczekujemy zapłaty za sam projekt, a także nie pobieramy dodatkowych opłat za przygotowanie rysunków technicznych.

5

11) Szybka dostawa

W tej branży czas realizacji zamówienia wynosi zwykle 1-2 miesiące. Zadowolenie klientów jest dla nas niezwykle ważne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostawa była jak najkrótsza. Jednak może to być dość skomplikowane w szczytowym sezonie produkcji. W tym okresie średni czas dostawy to 1-3 tygodnie, ale nadal dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić szybką obsługę. W mniej aktywnym okresie czas dostawy wiązarów dachowych wynosi do 2 tygodni.

5

12) Oferujemy wiązary dachowe wraz z dodatkowymi materiałami i usługami

Zapewnienie pełnej obsługi to poza produkcją kratownic oferowanie również innych materiałów i usług potrzebnych do montażu. W związku z tym można u nas zamówić również różnego rodzaju mocowania, wkręty, osłony dachowe, listwy dystansowe i inne materiały. Zamawiając wszystko z jednego miejsca oszczędzasz czas i energię.

5

13) Instrukcja montażu i obsługi

Wiele osób nigdy wcześniej nie używało lub nie montowało kratownic drewnianych. Chcąc uniknąć wszelkich niedogodności przygotowaliśmy szczegółową instrukcję montażu i obsługi wiązarów dachowych, którą dostarczamy każdemu klientowi.